Miami częścią nowego tour Armina - ASOT 650: New Horizons

известные картины и новости из мира искусства

Jak co roku, fani A State Of Trance wyczekiwali ogłoszenia następnej najsłynniejszej trasy „koncertowej” w świecie klubowym. Odsłonięcie szczegółów nastąpiło podczas najnowszej audycji – tym razem zaczynamy wcześniej niż do tej pory, bo już 1 lutego, a zakończymy 30 marca w Miami – zapewne ze względu na odbywający się w tych dniach Ultra Music Festival. Pozostałe miasta to Buenos Aires, Yekaterinburf, Jakarta oraz – chyba najbardziej wyczekiwany – Utrecht.

armin2

Wybrano już również oficjalny hymn ASOT 650. Swoje propozycje wysłali między innymi Alexander Popov, Andrew Rayel oraz MaRLo, ale wygrał Jorn van Deynhoven i jego „New Horizons”. 

 „Jeśli chodzi o moje plany, zamierzam ograniczyć występowanie przez publicznością, a za to spędzać więcej czasu w domu i w studiu. Na szczęście jedno z nich mam w domu. Dobrze wpłynęło na mnie także pojawienie się w moim życiu dzieci. Wracam do domu i już wiem, że nie jestem centrum swojego świata, teraz są nim moje dzieci i tak powinno być.”


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.