Belocca w sobotę 28 lipca na Sunrise Festival 2012

известные картины и новости из мира искусства

Belocca w sobotę 28 lipca na Sunrise Festival 2012

 

Wychował się niedaleko Budapesztu. Pasja do muzyki elektronicznej narodziła się, kiedy na swojej drodze spotkał Workidza. W wieku 16 lat młodzi zapaleńcy technicznych bitów podpisali pierwszy kontrakt z Secret Service Records. To był dopiero początek.

Belocca zyskał wielką popularność wśród sławnych dj-ów przełomowym remiksem w karierze „The Nightcrawlers – Push The Feeling On“, który dotarł na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się utworów na beatporcie. Aktualnie muzykę wydaje za pośrednictwem takich wytwórni jak: Toolroom, Yoshitoshi, Spinnin‘, Stealth, Star 69, Sneakerz Muzik, Kontor i wiele innych.

 
 

Pod jego utworami support podpisują m.in Mark Knight, Umek, Roger Sanchez i Luciano. O swojej muzyce mówi, że jest to house z dobrym groovem, czego dowodem są kolejne wydawnictwa m.in z Soneeciem. Na Sunrise Festival wystąpi w sobotę 28 lipca obok m.in Davida Guetty, Fedde le Granda i Chrisa Lake’a. Będzie to jego pierwszy występ dla publiczności w Kołobrzegu. Bilety na imprezę można zamówić do 8 lipca na stronie – www.BileteriaMDT.pl

 

SUNRISE FESTIVAL
20-29/07/2012
KOŁOBRZEG


http://www.djbelocca.com

http://www.facebook.com/sfmdt
http://www.bileteriamdt.pl


Music Defeats Time Production Team