Dayglow 2012 Polska !

известные картины и новости из мира искусства

Gdynia, "Gdynia is a unique city, created out of dreams - about sea, about free access to the world, about welfare.”
Miejsce jakie wybraliśmy na arenę na początku nie zapowiadało takiego efektu…jednak po dłuższej analizie udało nam się stworzyć całkowicie nową wizję sceny. Będzie to unikat, gdyż nigdy wcześniej na Dayglow, tak oryginalnej sceny nie było.
Link do oficjalnej strony hali: http://www.hswgdynia.pl/Line-up: W Line-up głównym wystąpi 5 artystów . Wszyscy wypracowali już sobie markę na terenie całego świata. Będziemy mieli również premierę na naszej arenie. Media klubowe obiegła ostatnio informacja o wysokim kontrakcie podpisanym przez firm EMI z DJ’ami o Polskich korzeniach. Po analizie materiału, zasięgu i energii zdecydowaliśmy się za współpracę z EMI! To właśnie u nas artyści pojawią się po raz pierwszy w całkowicie nowej odsłonie.  Zaprezentują szerokiej publiczności swoje najnowsze utwory zapowiadające wydanie ich Płyty. Nazwiska vocalistów pojawiających się na płycie jasno pokazują jak duży to rozmach. Żałujemy, że nie możemy jeszcze nic zdradzić.

Kogo zobaczymy? Dziś zdradzimy tylko jedną nazwę a od poniedziałku będziemy co dziennie dokładać kolejnego artystę. W dniu uruchomienia sprzedaży powinna więc paść ostatnia nazwa.

Matisse&Sadko

Support: Jak zawsze stawiamy na młodych i zdolnych. Nie inaczej będzie i tym razem.
Aby nie odrywać uwagi od gwiazd oraz by nie onieśmielać naszych młodych przyjaciół podamy ich po ogłoszeniu Line-up głównego.Live act:
1) Na scenie pojawią Roboty, które tak bardzo podobały się ostatnio ale w nowym spektaklu. Ariel Dance, Tancerki to już stały element show
2) Występ nowego duo EMI zostanie urozmaicony vocalem live światowej sławy wokalistki.  Szczegóły również na dniach.
3) Niespodzianka ;) – będzie jak zawsze!


P.S. Już niedługo pierwsze bilety do wygrania ;) Szukajcie więcej info na www.cubestage.pl oraz https://www.facebook.com/CubeStage