Biografia: Dj MOTIV8 !

известные картины и новости из мира искусства

Już tylko trochę ponad 2 tygodnie dzielą nas od klubowych Walentynek nr 1 w Polsce, czyli Eska Love RMX. Dlatego tym, którzy wciąż jeszcze mają wątpliwości, co robić z tą walentynkową nocą i tym, którzy wiedzą, że spędzą ją na  najgorętszej z możliwych imprez na hali Poznańskich Targów, chcielibyśmy przedstawić gwiazdę wieczoru – DJ MOTIV8 z Black Eyed Peas!


MOTIV8 znany również jako Monroe Walker, to od zawsze jeden z najbardziej innowacyjnych i kreatywnych djów/producentów na świecie oraz jedyny oficjalny DJ, który „scratchuje” dla Black Eyed Peas !


Motiv8 określany jest mianem hip-hopowej legendy, zarówno przez ludzi z i spoza branży. To człowiek, który zamienia młode talenty w super gwiazdy. We wczesnych latach 90-tych spotkał na swojej drodze rozpoczynającego karierę Williama Adamsa, do którego wkrótce dołączyła dwóch kolejnych MCs. Dzisiaj są znani jako AplDe Ap, Taboo i Will.I.Am, supergwiazdy światowego formatu – Black Eyed Peas.


W 1993 roku Motiv8 dołączył do wytwórni hiphopowej legendy – Easy E o nazwie „Ruthless Records”. W 1994 nagrania jego produkcji ujrzały światło dzienne. Po opuszczeni wytwórni Motiv8 kontynuował swoją karierę koncertując z takimi gwiazdami jak Kylie Minogue, produkując utwory dla wielu artystów oraz występując solo jako dj w Europie, Japonii czy Australii. W tym czasie budowało się również Black Eyed Peas, w którym Motiv8 pozostał jako oficjalny dj grupy. Występował z nimi na całym świecie oraz w teledyskach. Jest jedynym dj’em, który „scratchuje” dla Black Eyed Peas do dzisiaj. Pomimo występów z BEP, artyście udało się znaleźć czas na wyprodukowanie utworów dla takich sław jak Madonna, Billy Idol, The Coors czy N’sync. Motiv8 pracował również z Shiftym z Crazy Town by pomóc mu wprowadzić zespół na wyższy poziom. Obecnie Motiv8 jest producentem solowych nagrań dla Taboo, Apl De Aps, czy Fergie oraz wraz z legendarnym Kid’em (Kid n’ play) współproducentem singli na debiutancki album uczestnika drugiej edycji American Idol Corey’a Clark’a.Motiv8 jest kimś więcej niż przeciętnym dj’em. Show i energia, które towarzyszom jego występom tworzą niezapomniane połączenie. Tylko w ciągu kilku ostatnich miesięcy zagrał w takich miejscach, jak Las Vegas, San Diego, San Francisco, Londyn, Monachium, Hamburg, Honolulu, Dubaj czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Motiv8 jest również rezydentem w największym i najpopularniejszym klubie w Hollywood – The Highlands, w którym gra na najekskluzywniejszych imprezach, które organizują największe gwiazdy showbiznesu.


Dzięki niemu już 11 lutego będziecie mogli przenieść się na zupełnie inny poziom tanecznego szaleństwa i zasmakować dźwięków serwowanych przez muzyczną legendę, jaką jest Motiv8.


Zagrają również:


Robert M oraz Wet Fingers. Całość poprowadzi DJ radia Eska – Puotek.


Bilety:


Bilety w cenie 35 zł dostępna na wlotki.pl,  ticketpro.pl oraz w stałych punktach sprzedaży!


CIM Poznań, ul. Ratajczaka 44    
ROCKLONGLUCK, Poznań ul. Półwiejska 20
DJ PRO, Poznań ul. Sienkiewicza 2