Nieletni na I Love New Year - INFORMACJE ! ! !

известные картины и новости из мира искусства

                    

Ważna informacja dla wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w imprezie I LOVE NEW YEAR 2011/2012, a nie mają ukończonych 18 lat! Osoby w wieku 17 lat będą mogły wejść na teren imprezy tylko i wyłącznie pod nadzorem opiekuna w wieku powyżej 21 roku życia, za wcześniejszą zgodą rodzica bądź opiekuna prawnego wyrażoną w odpowiednim formularzu wraz ze wskazaniem w nim osoby odpowiedzialnej za nieletniego. Natomiast osoby w wieku 16 lat będą mogły wejść na teren imprezy tylko pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego, za wcześniejszą zgodą rodzica bądź opiekuna prawnego wyrażoną w odpowiednim formularzu.


Osoby w wieku poniżej 16 lat nie będą wpuszczane na teren imprezy!


Opiekun towarzyszący nieletniemu będzie ponosił pełną odpowiedzialność za niepełnoletniego przebywającego na terenie imprezy od momentu wejścia, aż do jego wyjścia. OPIEKUN WSKAZANY W FORMULARZU MUSI UCZESTNICZYĆ W IMPREZIE RAZEM Z NIELETNIM!


Wszyscy zainteresowani udziałem w imprezie, spełniający powyższe kryteria proszeni są o wypełnienie formularza, który znajduje się TUTAJ!


Dwie kopie wypełnionego formularza powinny zostać podpisane przez jednego z rodziców bądź opiekuna prawnego oraz opiekuna wyznaczonego na czas imprezy (patrz wyżej) i odesłane na adres:


 5th Element Production

Ul. Firlika 20

71-637 Szczecin

Jedna kopia podpisanego formularza trafi do 5th Element Production i będzie dostępna w celu weryfikacji na odpowiednio oznaczonym wejściu dla nieletnich w dniu imprezy. Druga kopia trafi do kancelarii prawnej. Jeśli to możliwe, prosimy o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skanu podpisanego formularza, co ułatwi procedurę w przypadku kłopotów z terminowym dostarczeniem przesyłki z formularzem na w/w adres. Osoba nieletnia winna zgłosić się do oznaczonego wejścia wraz z opiekunem i posiadać przy sobie legitymację szkolną lub paszport. Tożsamość opiekuna oraz zgodność danych z przesłanym wcześniej formularzem zweryfikowana będzie na podstawie dowodu osobistego opiekuna.