Premiera video klipu - Dafhouse vs Brooklyn Bounce: CANDA !

известные картины и новости из мира искусства

Już jest oficjalnie wiadomo że 19go Listopada w PWSZ w Kaliszu o godzinie 17:00 odbędzie się premiera wideo klipu CANDA! Podczas Premiery będą BROOKLYN BOUNCE i DAFHOUSE, z którymi będzie można zrobić na spokojnie foty i poprosić o autografy. Nad całością czuwać będzie telewizja 4clubbers.tv.UWAGA: Ilość miejsc ograniczona (500osób) i prosimy o punktualność bo zostanie wyświetlony tylko jeden seans!

Na wieczorne szaleństwo zapraszamy do klubu MANHATTAN w Czekanowie, gdzie za sterami staną BROOKLYN BOUNCE LIVE ACT (Dennis Bohn oraz Rene live vox) a także DAFHOUSE (Johnny Walker i Mike Toress). To będzie niesamowita impreza! nie może was na niej zabraknąć!Relację zapewnia 4clubbers.tv

Patronat medialny: Radio Eska / cubestage

Podziękowania od DafHouse: Dziękujemy klubowi Manhattan za możliwość zorganizowania premiery video klipu na terenie Wielkopolski. Pragniemy zaprosić wszystkich na to niesamowite wydarzenie. CANDA to bez wątpienia najbardziej oczekiwany teledysk klubowy w Polsce, stworzony przez Emotstudio i Garage Made Video za co także dziękujemy bo video ma swój oryginalny klimat i wierzymy że będziecie go chcieli oglądać częściej :) Raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy.