Jochen Miller i Claudia Cazacu na Independence 2011

известные картины и новости из мира искусства

Wielki powrót imprezy Independence zaplanowany jest na 19 listopada 2011 roku w bydgoskiej hali Łuczniczka. Główną gwiazdą imprezy będzie Eddie Halliwell ze swoim projektem "ED-IT".Na evencie wystąpią również goście specjalni. Będą to m.in Jochen Miller i Claudia Cazacu.


Narodziny brzmienia Jochena Millera, to mniej więcej 8 lat wstecz.Najróżniejsze warianty melodyjne poparte wyśmienitą aranżacją. Kultowe linie basowe i pomysłowość na pozytywny przekaz muzyki to bez wątpienia jego wizytówka. Wydawnictwa na czarnym krążku, podbój przeróżnych rankingów muzycznych i dj-skich oraz znaczące kompilacje to osiągnięcia, które na stałe zapisały się w bio jaki dyskografii holendra. Uważa się, że Jochen Miller jest jak "fabryka" do tworzenia parkietowych hitów. Są to m.in: “uPad”, “Troucid”, “Lost Connection”, “Red One” czy “Brace Yourself”. Na Independence Jochen będzie gościem specjalnym Eddie Halliwella. Its Miller Time babe!

 Claudia Cazacu jest obecnie jedną z najpopularniejszych dj-ek na świecie. Przygodę za konsoletą rozpoczęła w 2006 roku. Do tego czasu zdążyła rozwinąć skrzydła jako artystka, bo znamy ją przede wszystkim z produkcji muzycznych. Świetnym utworem bez wątpienia jest “Free Fallin” stworzony wspólnie z Audrey Gallagher. Wartym uwagi jest również collab z Sied van Rielem zatytułowany “Contrast”. W jej dyskografii znajdziemy znacznie więcej ciekawych wydawnictw. Ciekawi nas również jej debiut w hali Łuczniczka. Jak wypadnie na tle entuzjastycznej polskiej publiczności? Dowiemy się 19 listopada 2011 roku.

 

Informacje o kolejnych artystach pojawią się wkrótce.

 

INDEPENDANCE

19/11/2011

BYDGOSZCZ, HALA ŁUCZNICZKA

 

http://www.MDT-Agency.pl

http://www.MDTAgency.info

http://www.facebook.com/IndependanceMDT

http://www.JochenMiller.com

http://www.ClaudiaCazacu.com

 

 

BILETY:

 

http://www.BileteriaMDT.pl

http://www.FamilyCard.pl

 

Music Defeats Time