Tropical Vibe Festival 2018 przeniesiony na przyszły, 2019 rok

известные картины и новости из мира искусства

tropical vibe festiwal festival przeniesiony 2018 2019 bilety vip cena kup hardstyle hs edm trance straszecin debica pole namiotowe namioty czad arena 4clubbers tme wlotki zwrot biletów reklamacja

Oficjalny komunikat odnośnie imprezy Tropical Vibe Festival 2018 ?⬇️

"Organizator Agencja Artystyczna ARENA z przykrością zawiadamia, że planowany w tym roku Tropical Vibe Festiwal nie może się odbyć w planowanej lokalizacji.
Z uwagi na czas jaki pozostał do festiwalu nie zdążymy go także przenieść w żadne inne miejsce w tym terminie. Bardzo nam przykro z tego powodu.
Jesteśmy zmuszeni do przełożenia wydarzenia na 2019 rok w inne miejsce.
Festiwal odbędzie się w całkowicie nowej, lepszej lokalizacji.
Więcej czasu daje więcej możliwości. Będziemy mogli stworzyć coś jeszcze bardziej niezwykłego uwzględniając w organizacji wszystkie Wasze sugestie i spostrzeżenia, które do tej pory się pojawiły i jeszcze się pojawią. W kwestii line-up'u, obecnie rozmawiamy z artystami i poinformujemy Was o finalnych decyzjach.
Liczymy, że wspólnymi siłami stworzymy piękne wydarzenie, które wpisze się na stałe jako punkt na festiwalowej mapie Polski.
Nowy termin festiwalu oraz dokładną lokalizację podamy do końca października.
Wszystkie bilety zachowują ważność.
Jeśli jednak chcesz zrezygnować z festiwalu ze względu na zmianę terminu i miejsca – wyślij do nas zakupione bilety wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym tutaj :
https://tropicalvibe.pl/files/zwrot_biletow.pdf
Pobierz formularz

na adres:
Agencja Artystyczna ARENA
al. Jana Pawła II 21
39-200 Dębica
Z dopiskiem: ZWROT

Osoby, które kupiły bilety elektroniczne mogą wysłać bilety z wypełnionym formularzem na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zwrot dokonany zostanie najpóźniej do 30 dni roboczych od daty odebrania przesyłki przez Agencję Artystyczną ARENA, z prawidłowo wypełnionymi i dostarczonymi dokumentami.

Dziękujemy wszystkim, którzy zostają i razem z nami i chcą stworzyć miejsce, do którego co roku będziemy wracać.
Przepraszamy, że tak późno, ale walczyliśmy do samego końca, aby festiwal odbył się jeszcze w tym roku.
Zmiany, nad którymi pracujemy i przeniesienie festiwalu w nowe miejsce mają sprawić, że już do takich sytuacji nie dojdzie.

--- [ENG] ---

The promoter, Agencja Artystyczna Arena is regret to inform, that Tropical Vibe Festival, which was planned for this year cannot take place in current location.
Due to short time that is left we cannot relocate it in any other venue. We are very sorry for that.
We are forced to postpone the event to 2019 and to a different venue.
The festival will take place in a new and better location.
More time gives more possibilities. We will be able to create something more extraordinary taking into consideration all of your suggestions and remarks that have been brought up so far. Regarding the line-up we are currently in talks with the artists and we will inform you about final decisions.
We hope that together we will create a beautiful place, that will be a must attend event on Polish festival's map.
New festival date and precise location will be given by the end of October.
All tickets will be valid.
If you wish to return tickets due to change of date and venue – please send us purchased tickets along with filled out return form, available here:
https://tropicalvibe.pl/files/zwrot_biletow_eng.pdf

to the address:
Agencja Artystyczna ARENA
al. Jana Pawła II 21
39-200 Dębica
with a footnote: ZWROT

PDF tickets along with the return form can be sent to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Refund will be made within 30 working days from the receiving date at the latest. Please make sure the form is fill out correctly and tickets are attached.
We would like to thank all of you who will stay with us and want to create with us a place to which we will be coming back every year.
We are very sorry for such a late note but we were fighting for this festival to make it happen this year.
Changes we are working on and relocation of the festival to the new venue are about to prevent such situations."