Ibiza International Music Summit 2014 ogłasza datę i nową lokalizację

известные картины и новости из мира искусства

W tym roku IMS przenosi się do nowego klubu na Ibizie, Hard Rock Hotel na swoją siódmą, doroczną konferencję, której gospodarzem będzie legendarny DJ i Producent - Pete Tong. Do tej pory organizowana w Gran Hotelu przenosi się w nowe miejsce, którego otwarcie jest zaplanowane na 18 maja 2014. IMS będzie pierwszym dużym eventem zorganizowanym w tym miejscu i odbędzie się w dniach od 21 do 23 maja. Wpływowa konferencja, zorganizowana przez liderów przemysłu muzycznego, DJów, producentów i klubowiczów powinna w doskonały sposób wykorzystać to, co oferuje jej nowa lokalizacja. Wszystkie dyskusje, panele i warsztaty odbędą się bowiem w pięciogwiazdkowym, doskonale wyposażonym kompleksie.

ibiza-international-music-summit-2014-ogasza-dat-i-now-lokalizacj

Ben Turner, partner IMS mówi: "IMS został stworzony by ludzie mogli wymienić się doświadczeniami i inspiracjami na temat przyszłości muzyki, więc także miejsce, w którym będzie się odbywać musi iść z duchem czasu."

"To świetna okazja by stworzyć sobie nowy dom, który pozwoli na ekspansje nowych gatunków muzycznych zgodnie z ambicjami wszystkich delegatów. Jesteśmy jako organizatorzy pod wrażeniem pracy włożonej w organizację tego przedsięwzięcia przez grupę Hard Rock i czujemy, że jesteśmy w dobrych rękach. Ironia historii i nazwa hotelu nie jest tu pomijana - to świetny przykład na to, jak określone gatunki muzyki stają się częścią mainstreamu i naszej rzeczywistości.

Dyrektor pionu sprzedaży i marketingu Palladium Hotel Group, stojącej za Hard Rock Hotel, Juan Jose Calvo mówi: "Jesteśmy zachwyceni faktem, że IMS Ibiza jako miejsce swojego dorocznego spotkania wybrało właśnie nasz nowy hotel na Ibizie. Muzyka to ważny aspekt naszego hotelu, więc to połączenie wydaje mi się całkowicie naturalne."


Autor:
Zbigniew "Emill" Pławecki (CubeStage.pl)


Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione! Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83.