PAKIETY BILETÓW STANDARD NA NYE SPECIAL WYPRZEDANE!

известные картины и новости из мира искусства

Z wielką radością informujemy, że wszystkie pakiety z biletami standardowymi, podobnie jak bilety VIP na NYE Special 2014 zostały już wyprzedane! Oznacza to, że 31 grudnia będziemy bawili się w bardzo dużym klubowym gronie na parkiecie Hali Łuczniczka w Bydgoszczy.

W dalszym ciągu w sprzedaży są standardowe bilety w drugiej puli cenowej – 95 zł za sztukę. W tej cenie bilety będziecie mogli kupić do 27 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Bilety do kupienia na http://electik.roboticket.pl/nye. Dla podejmujących decyzję na ostatnią chwilę przygotowaliśmy specjalną, limitowaną pulę 250 biletów w cenie 110 zł za sztukę, które dostępne będą w dniu imprezy przy wejściu, od godziny 15:00.

plakat

W ostatnich dniach dostajemy od Was wiele wiadomości, w których informujecie, ze przybywacie zza granicy do Polski na święta i chcielibyście również wziąć udział w NYE Special, jednak nie ma możliwości bezpośredniego przelania pieniędzy z Waszego banku. W związku z zaistniałą sytuacją wprowadzamy dla Was ułatwienie i będziecie mogli dokonać wpłaty za bilety zwykłym przelewem, a my wyślemy do Was na maila elektroniczne bilety.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami zakupu biletów, aby maksymalnie ułatwić sobie i nam realizację zamówień:

- wpłata pieniędzy za bilety na nasze konto bankowe (95 zł lub wielokrotność – w zależności od ilości zamawianych biletów) Alior Bank S.A. Electik Records 73 2490 0005 0000 4500 3300 7291

- w tytule przelewu adres mailowy, na który mają zostać przesłane bilety oraz ilość biletów

- po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie, na podany w przelewie adres mailowy zostaną wysłane elektroniczne bilety do wydrukowania.

Do zobaczenia 31 grudnia na jedynym takim Klubowym Sylwestrze w Polsce!