Newsy

Sunrise Festival 2024
DATA, ARTYŚCI, TIMETABLE, LOKALIZACJA, INFORMACJE!

Czytaj wiecej

Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się...

Czytaj wiecej

Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
  Siódme ogłoszenie programowe nie odkrywa jeszcze wszystkich kart, ale dzięki niemu znamy już osoby występujące na głównych scenach imprezy w piąt...

Czytaj wiecej

FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
Nocny line-up FEST Festivalu 2023 stale się powiększa! Wśród 30 nowych nazwisk, które zasilą Kręgi Taneczne znajdą się m.in.: HI-LO, Cristobal Pesce...

Czytaj wiecej

INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
Przed nami już czwarta edycja Instytut Festival. W tym roku zaprosiliśmy wyjątkowych polskich artystów oraz zagraniczne gwiazdy muzyki elektroniczne...

Czytaj wiecej

KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
Mamry Festival na trwale zadomowił się w kalendarzu wakacyjnych imprez muzycznych. Kolejna edycja festiwalu z pięcioletnią już tradycją odbędzie się w...

Czytaj wiecej

Sunrise Festival 2024
Sunrise Festival 2024
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Mamry Festival  nie tylko muzyką stoi, czyli o czym warto wiedzieć
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
Audioriver - 7 ogłoszenie lineupu!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
FEST Festival 2023 z drugą falą ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Kręgach Tanecznych!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
INSTYTUT FESTIVAL 2023 ogłasza pierwszą rundę artystów!
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023
KOLEJNI ARTYŚCI UZUPEŁNIAJĄ LINE UP MAMRY FESTIVAL WĘGORZEWO 2023

Konkursy

Wywiady Video

Arrow
Arrow

Friends Meeting Night 2017

известные картины и новости из мира искусства

Friends Meeting Night kolejny raz organizuje imprezę - Friends Meeting Night 2017 wspólnie z Euforia Bookings.
Impreza odbędzie się Ostrowcu Świętokrzyskim 23 czerwca. Podczas imprezy wystąpią dla Was artyści właśnie z tej agencji (Euforia Bookings), jest ona odpowiedzialna za kilka naprawdę sporych wydarzeń w Polsce - Euforia Festivals w Boszkowie, Back & Forth w Poznaniu (kolejna edycja z przyczyn niezależnych od organizatora odbędzie się w Toruniu) oraz Transformations we Wrocławiu.

Gościem specjalnym imprezy jest jest niemiecki dj i producent trance ALEX M.O.R.P.H.

Alexander Mieling - Obecny na największych światowych eventach, z imponującym dorobkiem uznawanych i lubianych produkcji, Alex M.O.R.P.H. jest jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów muzyki trance na świecie.

Zrobił remixy ponad 70 utworów najbardziej znanych producentów oraz wydał 30 własnych produkcji, niejednokrotnie współpracując z takimi gwiazdami jak Paul van Dyk, Armin van Buuren czy Above & Beyond.

Alex zawsze stara się działać wielokierunkowo.
Prowadzi znany program radiowy HeavensGate. Razem z Woody van Eyden tworzy legendarny projekt Back2Back, których występy na długo zapadają w pamięć publiczności. Ich wspólne produkcje podbijają serca fanów na całym świecie, nie tylko tych, do których dociera HeavensGate, nadawane w ogólnoświatowej sieci stacji radiowych, takich jak BFBS Radio/Sky Digital.

https://www.facebook.com/alexmorph

Oprócz Alexandra podczas imprezy będziemy mieli okazje usłyszeć artystów kojarzonych Euforia Bookings.

BLUE SILENCE - Początkowo był to duet dwóch pasjonatów, których powiązała nie tylko miłość do muzyki, ale również
braterska krew. Bracia (Jacek i Maciej) od początku postawili na produkcje uplifting trance, emotional trance oraz epic trance i już po kilka tygodniach działania na rynku, zaczęli wydawać utwory w takich wytwórniach jak: Abora Recording, Trance All-stars Recording, Beyond the Stars Recording, Defcon Recording, Blue Soho Recording, D-Max Recording.

Ich kawałki takie jak: “Jenova”, “A whole World better” czy “Nothing to fear” były supportowane, oraz królowały w światowych audycjach radiowych takich artystów jak: Tiesto, Above & Beyond, Aly & Fila, Sean Tyas, Gareth Emeryth, Ben Gold, Richard Durand i wiele innych.

Z czasem, w wyniku napływu obowiązków, jeden z braci, został zmuszony do wycofania się z duetu. Maciej, który pozostał w formacji Blue Silence, posiadając nabyte doświadczenie na scenie, postanowił dalej reprezentować projekt - do powrotu brata.

Blue Silence na tą chwile to jeden człowiek. Człowiek, który brał udział w takich imprezach jak: Sensation, Tiesto Kaleidoscope Tour, Global Gathering Polska, RMI Trance Xplosion, Dancetination: Dream Space, Creamfields, Euforia Festival, Back & Forth, Tranceformations.

https://www.facebook.com/officialbluesilence

DJ ALEX – Michał Grzybek, producent oraz DJ legenda z ponad 20 letnim stażem za konsoletą.

Wieloletni rezydent Klubu Protector Głogów. Współwłaściciel labelu SOSEI RECORDS. Od niedawna mocno zaangażowany w EUFORIA FESTIVALS, największe eventy w Polsce, które zapewniają najbardziej ambitne i wysokie poziomem wydarzenia.

Wieloletnie doświadczenie nauczyło go nie ograniczania się tylko do jednego gatunku muzycznego i w zależności od klimatu danego miejsca, dostosowywania swoich setów dobierając odpowiedni gatunek muzyczny. Nie tylko miksowanie ale również produkowanie własnych utworów stało się jego pasją co zdecydowanie wzniosło go na nowy poziom interakcji z publicznością.

Jeżeli chodzi o technikę miksowania - jest maniakiem, w tej dziedzinie nie ma dla niego kompromisów, co udowadnia w każdym swoim secie. Sposób w jaki gra przenosi klubowicza w zupełnie inną przestrzeń.

Jako DJ, najlepiej czuje się w takich gatunkach jak trance, progressive, electro-house, progressive-house oraz house, jako producent póki co realizuje się w trance i progressive.
Ulubione programy w domowym studio to CUBASE SX3, ABLETON 7, FL STUDIO wspierane potężną jednostką PC oraz zapleczem hardware, ulubione syntezatory to ACCESS VIRUS oraz klasyk – ROLAND JP-8000

https://www.facebook.com/djalexpl/

onTune - Przygodę z muzyką rozpoczął w 2001 roku, pierwszy raz oficjalnie za konsoletą stanął 13 lipca 2002 r. Pasja do profesji dja przyszła dość naturalnie. Zaczynał jako tzw. Lighter, jednak szybko poczuł pociąg do deck’ów.
Od początku swojej przygody związany był z legendarnym klubem Relaks w Lesznie (lata działalności klubu 1989-2010). Tam szkolił swoje umiejętności, jako doświadczony dj wziął udział w kursie Pioneer Dj School, który był tylko formalnością. Po drodze wydarzył się ogólnopolski konkurs dj’ów (klub Gotham), w którym zajął pierwsze miejsce.

Zawsze stawia na dobór repertuaru, dzięki czemu jego sety charakteryzują się spójnością i harmonią. Ciężko przyporządkować mu konkretny styl muzyczny. Ogólnie mówiąc, jest to house i trance, charakteryzuje się przestrzenią, głębią dźwięków, a to wszystko obdarzone jest energią charakterystyczną dla gatunku progressive. Zaletą jego jest elastyczność oraz umiejętność adaptacji do panujących w danym miejscu warunków.

W przeszłości próbował swoich sił w produkcji muzyki, do czego na pewno powróci w 2016 roku… W chwili obecnej jest współorganizatorem oraz współwłaścicielem agencji Euforia Festivals, odpowiedzialnej za takie imprezy jak: Tranceformations (Hala Stulecia Wrocław), Euforia Festival (Boszkowo), Back To The Roots (Arena Poznań oraz Hala Stulecia Wrocław), Euphoric New Year’s Eve (Hala Stulecia Wrocław), Back & Forth (Arena Poznań.

Nie sposób wymienić dj’ów z którymi zagrał, oto nazwiska najważniejszych: Klub Relaks – Tiesto, Above & Beyond, Benny Benassi, Antoine Clamaran, Syke’n’Sugarstarr, Thomas Gold, Alex M.O.R.P.H. Eddie Thoneick, Johan Gielen, Axwell, Joy Kitinonti.

Euforia Festival: Tocadisco, Westbam, Dj Tonka, Marco V, Dj Antoine, John O’Callaghan, Giuseppe Ottaviani, Mischa Daniels, Marcel Woods, Richard Durand, Kaskade, Niels van Gogh, Simon Patterson, Moguai, Rank 1, Menno de Jong, Dj Shah, Marcus Schossow i wielu innych.

Rok 2016 był przełomem zarówno dla niego jak i agencji Euforia Festivals, a to dzięki blokingom takich gwiazd jak Paul van Dyk oraz Markus Schulz, Ferry Corsten. Pod koniec 2016 roku zakończył budowę własnego studia, co zaowocowało współpracą z Blue Silence oraz produkcją hymnu Tranceformations 2017, który majem 2017 roku zostanie wydany w Universal Nation (label należący do Alex M.O.R.P.H.) - sublabelu Blackhole rec.

https://www.facebook.com/ontunemusic

TIDDEY - Darek Płaza ur. 24 marca 1979 Polski dj/producent, zaczął swoją karierę w 2002 roku mimo zainteresowania branżą muzyczną. Dużo wcześniej ukończył szkołę muzyczną w Poznaniu. Założyciel Tranceeffect Records nowego label'u promującego muzykę Trance w różnych odmianach tego stylu.

Stał się unikalnym artystą, człowiekiem legendą , wysoko reprezentującym poziom muzyczny DJ'em w Polsce jaki poza krajem, może poszczycić się organizacją wydarzeń takich jak EnTrance, Independence czy Sunrise Festival. Zdobył 76 miejsce w DJ MAG 2014 oraz we wcześniejszych latach 81 i 84 miejsce. Trzykrotnie znalazł się w zestawieniu DJ MAG.

W 2006 zdecydował się na skupienie się na swojej karierze odszedł z MDT Agency, występował w Brazylii, Australii, Japonii , Norwegii, Hiszpanii czy Turcji.

Występował na wielu niesamowitych wydarzeniach, od 2004 do 2011 odwiedził największe wydarzenia w Polsce i nie tylko.

MARTIN SOUNDRIVER - to głównie muzycznie Trance & Progressive ale udziela się także pod drugim swoim muzycznym alter ego jako Sinner prezentując pod tym aliasem takie nurty muzyczne jak: Techno , Deep House , Progressive House. Obecnie rezydent jednego z nowoczesnych klubów w Radzyniu Podlaskim - Strefa 11.
Jak sam mówi: "spełniłem się, ale nadal chcę więcej". Czyżby to była siła napędowa do produkowania kolejnych utworów, które niebawem usłyszycie? Zapewne dowiemy się o tym wkrótce!

Człowiek charyzmatyczny i bardzo energiczny, zakochany w muzyce trance tak samo jak i w technicznych brzmieniach.

https://www.facebook.com/martinsoundriverofficial/

MATT5KI - Przedstawiciel młodego pokolenia polskich DJ-ów. Pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2008 r. Od ponad 7 lat prężnie działa na polskiej scenie klubowej.

Swoją wytrwałością oraz swoimi umiejętnościami sprawił, iż szybko zaczął prezentować sety w całej Polsce. Przez ten czas zwiedził wiele ciekawych miejsc na klubowej mapie polski, do których można zaliczyć występy na Sunrise Festival, Audiolake Festival, Beach Party “Gramy z Sercem”, Fame Music Festival, Kortowiada, Open Space Festival, Silesia In Love, Ultra Party Camp Open Air Edition oraz wielokrotnie na We Love Swedish House. Każdy kolejny występ traktuje, jako nowe wyzwanie, co sprawia, iż jego show jest jedyne i niepowtarzalne

https://www.facebook.com/DJMATT5KI/

LUKSPY - dj/producent oraz głównie dźwiękowiec z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz osoba odpowiedzialna za większość wydarzeń w w Ostrowcu Świętokrzyskim, zawsze czuwa nad tym by wszystko przebiegało odpowiednio.

Jego występy bardzo miło wspominają ci co byli na Just Music Show czy też White Night w Ostrowcu, Łukasz to bardzo energiczny i pozytywny człowiek muzycznie nakreśla na prawdę miłe wspomnienia.

Człowiek z pasją, mający duże doświadczenie odnośnie dźwięku absolwent Szkoły muzycznej w Warszawie, powoli wraca z muzyką i swoją kolejną pasją czyli DJ'ką.

https://www.facebook.com/LukSpy

GABRIEL DELGADO - Dj Producent , Remixer , właściciel wytwórni płytowej Antidoto Records & GD Video studio Productions.

Można powiedzieć DJ z dużym doświadczeniem. Wieloletni exclusive rezydent większości znanych klubów w Polsce. Bardzo energiczny i kochający kontakt z publiką DJ, pozytywny człowiek. Jego sety są na prawdę godne polecenia.

Wspólnie z DJ Bolkiem grywali i rezydowali w Klubie Energy 2000, dokładnie tam Gabriel prezentował swoje produkcje muzyczne i rozwijał swoją pasje do muzyki i cele, które osiągnął z czasem. Na tą chwile jedne z bardziej znanych i lubianych DJ'i w Polsce mający za sobą wiele dobrych imprez.

Najważniejszym etapem w jego życiu była współpraca z wytwórni South Records, Bee Noise, oraz współpraca z DMC, Dj Promotion.
Jesteśmy pewni, że zapewni wam coś specjalnego ze swojej strony.

Dzięki Gabriel Delgado pojawi się dla was tego dnia profesjonalny pokaz laserowy, znany jest on również z tego, że tam gdzie się pojawia są najlepsze pokazy laserowe.

DJ MAJU - DJ Ostrowieckiej sceny klubowej, charyzmatyczny i zabawny człowiek, mający duże poczucie humoru. Znany przez wielu Ostrowczan wieloletni rezydent klubów w naszym mieście. Od wielu lat rozwijał się jako DJ i jako człowiek odpowiedzialny za większość wydarzeń w Ostrowcu.

Od niedawna obsługa techniczna i sceniczna odgrywa ważną rolę w jego życiu. Prowadzi na co dzień technikę estradową.

CEZ ARE KANE - Jest specjalistą w tworzeniu progresywnej wibracji. Jego sety to muzyczna forma dialogu z ludźmi.
Splatane ze sobą melodyjne smakowitości są delektującym brzmieniem dla każdego smakosza muzyki sygnowanej nazwą "Progressive". Jego głos, który wydobywa się z mikrofonu przypomina wielu klubowiczom czasy, które warto wspominać.

Ostatnio przeszło 20-lat w jego drodze jako DJ/Producent i jeden z dających wiele historycznych momentów w muzyce House. To ktoś z kim warto przedyskutować jak najdłużej o muzyce i o tym jak się ona rozwija i jak budowała się w Polsce.

SZYMON PASZKO - Kolejnym artystą, który pojawi się tego wieczoru jest Szymon Paszko, producent muzyczny z Poznania, który od wielu lat produkuje utwory w ambitnej stylistyce muzycznej.
Występował pod szyldem MUTO SS wspólnie z Sebastianem Nowakiem "DJ Seba" znanym wam pewnie z Klubu Iguana na Brzozowej za dawnej świetności.
Występował na wielu wydarzeniach klubowych jak i festiwalach tj. Fame Music Festiwal na Hali Stulecia we Wrocławiu czy też Beach Time Festival w Sierakowie.
Dzielił Konsolę z takimi Artystami jak Rank1, Richard Durand, Corrby, Cez Are Kane, Vincent Vik i wielu wielu innych polskich i zagranicznych artystów.

LUKI - Od wielu lat DJ/współorganizator "AUDIOLAKE FESTIVAL" - jednego z większych wydarzeń typu open air z muzyką klubową w południowo-zachodniej Polsce, który już na stałe wpisał się w kalendarz letnich festiwali w Polsce.
Miał przyjemność by pracować i grać ze światowej sławy twórcami jak: Marcel Woods, Mauro Picotto, Richard Durand, Dimitri Vegas and Like Mike, Justin Prime oraz sławami polskiej sceny muzyki klubowej tj Hazel, Clubbase, Omen, DJ Quiz, Gregory oraz wieloma innymi.
Jego muzyczne inspiracje pochodzą z wielu klubów w Polsce i Europie które odwiedził. Każdy z jego setów jest wyjątkowy, bo wypełniony dużą dawką barwnych i energetycznych brzmień House’owych czy EDM, mocnych dźwięków Big Roomówych i Electro, można usłyszeć również magiczne nuty Trance’owe.
Wziął udział w wielu eventach i festiwalach w Polsce i za granicą np.: ELECTROCITY, HOUSE OF LOVE, SUDETY SOUND oraz SUMMER HIT SESSION.
W tym momencie Luki jest rezydentem prestiżowego Astone Club w Lubinie ale poza tym skupia się na produkcji własnych utworów oraz promocji młodych muzyków.

CARMA - Bardzo energiczna i barwna postać, od niedawna w Polskich klubach, każdy zastanawia się dlaczego, otóż oryginalnie Camilla pochodzi z Danii, jest dunką ale przyjechała do Polski z najbliższą rodziną w 1997 roku.
Od ukończenia 18 roku życia ze względu na znajomość języka duńskiego i lepsze warunki pracy w Danii, była trochę w rozjazdach między Polską, a Danią.
Zawsze jednak było jej tęskno za Polską i długo to nie trwało, zanim znowu pakowała walizki i wracała do Polski ;) Odkąd narodziło się marzenie by zostać DJ-ką grywała sobie po cichu w domu, ale to nie wystarczało, więc w maju 2016 roku rzuciła fajną i dobrze płatną pracę w Danii, po to by wrócić do Polski realizować swoje marzenie.

TREY VINTER - Ostrowczanin chcący zmienić zasady jakie panują w wydarzeniach, które są mocno skomercjalizowane i mało ambitne i bazują tylko na stworzeniu możliwości zarobienia na innych muzyką, która miała dawać radość i zmieniać życie a nie opróżniać portfele. DJ/Producent od 6 lat próbuje swoich sił w muzyce i całej tej branży. Grywał w wielu miejscach w Polsce oraz za granicą, kształtował się latami by zaistnieć.

Człowiek z pasją mający przesłanie w swoich setach, organizator, event menager oraz osoba odpowiedzialna za projekty muzyczne Friends Meeting Events. Wspólnie z przyjaciółmi stara się by powstało coś wielkiego w Ostrowcu. Od 6 lat, ważniejsze wydarzenia na jakich zagrał to:

FAME MUSIC Festival (Hala Stulecia Wrocław)
AUDIOLAKE Festival (6 Edycja Radków)
BEACH TIME Festval (2 Edycje Jezioro Jaroszewskie)
OPEN SPACE Festival (Bydlin)
HOUSE MUSIC Village (Termy Uniejów)
FRIENDS MEETING NIGHT 2016

i wielu wielu innych wydarzeniach, które przyniosły wiele przyjemnych i ważnych kontaktów i chwil w jego życiu.

Link do wydarzenia: Friends Meeting Night

Partnerzy

Audiolake Festival

Na czasie

Above & Beyond feat. Richard Bedford - Northern Soul

Klasyk

Fritz & Paul Kalkbrenner - Sky and Sand (Original Mix)

After Movie

Electronic Family 2017 Official Aftermovie